Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Specjalistyczne badanie USD Doppler – jakie korzyści oferuje?

SKU: PARAZDRX0001 Kategorie: ,

Opis

Nowoczesna aparatura dopplerowska pozwala na przeprowadzenie badań ultrasonograficznych. Są one szeroko wykorzystywane w diagnostyce, profilaktyce, a także leczeniu chorób układu krążenia. Aparatura pozwala ocenić drożność i przepustowość żył oraz tętnic na podstawie fal ultradźwiękowych odbijanych przez krwinki poruszające się w naczyniach krwionośnych.

Badanie pozwala uzyskać cenne informacje i wychwycić wszelkie nieprawidłowości wymagające podjęcia natychmiastowych działań. Badanie Doppler Poznań jest wykorzystywane przy cukrzycy, nadciśnieniu, otyłości, trudno gojących się ranach, a także przy wysokim cholesterolu. Wyniki pozwalają określić stopień ryzyka zawałowego lub udaru mózgu.

Reasumując, specjalistyczne badanie dopplerowskie pozwala na dogłębną profilaktykę, diagnozę oraz leczenie układu sercowo-naczyniowego. Coraz więcej klinik w Polsce dysponuje zaawansowanym sprzętem, który pozwala na przeprowadzenie badania USG Doppler.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
X