Profesjonalny i rekomendowany neurolog dziecięcy w stolicy Wielkopolski

Kategoria:

Opis

Jadwiga Polcyn – Losy to profesjonalny oraz rekomendowany neurolog dziecięcy w stolicy Wielkopolski do jakiego zgłasza się wielu rodziców z pociechami. Wiodąćą specjalizacją Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest terapia ADHD oraz padaczki u dzieci. Lekarka zauważa, że kiedy tylko rodzice podejrzewają u własnych dzieci problemy układu nerwowego to mają obowiązek reagować natychmiastowo. Jedynie wcześniejsze zdiagnozowanie oraz właściwa terapia pozwalają na w przyszłości prawidłowe rozwijanie się maluchów. Początkowa klasyfikacja to także szansa na pełne wyzdrowienie. Jadwiga Polcyn – Losy specjalizując się w badaniu dzieci ma długoletnie doświadczenie kliniczne.

Na dodatek, wyróżnia ją zdolność współodczuwania dzięki której przekonuje do siebie niepełnoletnich pacjentów oraz nie wywołuje w nich lęku. Diagnozowanie oraz leczenie dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego zawiera również: stany napadowe, migreny, zaburzenia behawioralne, dysfunkcje snu, dysfunkcje lingwistyczne, kłopoty w szkole, związane z porodem kłopoty neurologiczne, mózgowe porażenie dziecięce, wrodzone choroby układu nerwowego, a także dysfunkcje czaszkowo – mózgowe. Kompleksowa terapia medyczna jest rezultatem tego, że Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań posiada praktykę również w pediatrii a także anestezjologii i intensywnej terapii.

Standardowo Jadwiga Polcyn – Losy współpracuje z psychologiem i fizjoterapeutą. Na początkową konsultację opiekunowie proszeni są o wzięcie ze sobą: dokumentacji lekarskiej małego pacjenta, książeczki zdrowia, karty informacyjnej z leczenia szpitalnego a także opisów szybciej wykonanych badań. Z gabinetem neurologicznym można kontaktować się także za pośrednictwem mailowym. Każdorazowo terapia dobrana jest bezpośrednio do małego pacjenta. Neurolog pracuje na równi z dzieckiem, jak i z rodzicami zapewniając o tym, że schorzeń neurologicznych nie trzeba się wstydzić.

X