Podstawowe Samodzielne

Pliki Użytku Publicznego (PUF) dla roszczeń Medicare (BSA)To jest Podstawowy Samodzielny (BSA) Plik Użytku Publicznego (PUF) dla roszczeń Medicare. Jest to plik na poziomie roszczeń, w którym każdy rekord jest roszczeniem poniesionym przez 5% próbę beneficjentów Medicare. Roszczenia obejmują opiekę stacjonarną/ ambulatoryjną, leki na receptę, DME, SNF, hospicja, itd. W każdym PUF znajdują się pewne zmienne demograficzne i związane z roszczeniami.

Dane o wykorzystaniu i płatnościach dostawców MedicareDane, które podsumowują wykorzystanie i płatności za procedury, usługi i leki na receptę dostarczone beneficjentom Medicare przez określone szpitale stacjonarne i ambulatoryjne, lekarzy i innych dostawców.

Źródła danych Medicaid

Dane Medicaid Analytic eXtract zawierają dane dostarczone przez stan na temat kwalifikowalności Medicaid, wykorzystania usług i płatności. CMS-64 dostarcza danych na temat Medicaid i SCHIP Budget and Expenditure Systems.

System Statystycznej Informacji MedicaidMSIS jest podstawowym źródłem danych państwowych dotyczących kwalifikowalności i roszczeń na temat populacji Medicaid, ich charakterystyki, wykorzystania usług oraz płatności i jest dostępny po kliknięciu na link w kolumnie po lewej stronie.

Rejestry pacjentów/choróbRejestry chorób to systemy informacji klinicznej, które śledzą wąski zakres kluczowych danych dotyczących niektórych chorób przewlekłych, takich jak choroba Alzheimera, nowotwory, cukrzyca, choroby serca i astma. Rejestry często dostarczają informacji o krytycznym znaczeniu dla zarządzania stanem pacjenta.

Globalna Sieć Interaktywna Stowarzyszenia Alzheimerowskiego (GAAIN)Global Alzheimer’s Association Interactive Network (GAAIN) to projekt współpracy, który zapewni naukowcom na całym świecie dostęp do ogromnego repozytorium danych dotyczących badań nad chorobą Alzheimera oraz zaawansowanych narzędzi analitycznych i mocy obliczeniowej potrzebnych do pracy z tymi danymi.

Krajowy Rejestr Danych Sercowo-Naczyniowych (NCDR)

NCDR® to ogólnoświatowy zestaw rejestrów danych Amerykańskiego Kolegium Kardiologicznego, który pomaga szpitalom i prywatnym praktykom mierzyć i poprawiać jakość świadczonej opieki kardiologicznej. NCDR składa się z sześciu rejestrów szpitalnych i jednego ambulatoryjnego. Obecnie w rejestrach NCDR uczestniczy ponad 2400 szpitali i prawie 1000 świadczeniodawców ambulatoryjnych. szpital kliniczny – pełne informacje

Krajowy Program Rejestrów NowotworówCDC zapewnia wsparcie dla stanów i terytoriów w prowadzeniu rejestrów, które dostarczają wysokiej jakości danych. Dane zbierane przez lokalne rejestry nowotworów umożliwiają specjalistom zdrowia publicznego bardziej efektywne zrozumienie i zajęcie się problemem nowotworów.

Krajowy Bank Danych o Urazach

National Trauma Data Bank® (NTDB) jest największym zbiorem danych z rejestrów urazowych, jaki kiedykolwiek powstał. Celem NTDB jest informowanie społeczności medycznej, społeczeństwa i decydentów o szerokiej gamie zagadnień charakteryzujących obecny stan opieki nad osobami poszkodowanymi w wypadkach.

Surveillance, Prevention, and Management of Diabetes Mellitus DataLink (SUPREME DM)

Ankiety zdrowotneW celu zapewnienia dokładnej oceny stanu zdrowia populacji, krajowe badania najbardziej powszechnych schorzeń przewlekłych są zazwyczaj przeprowadzane w celu dostarczenia szacunkowych danych dotyczących częstości występowania. Badania krajowe są jednym z niewielu rodzajów danych zbieranych specjalnie do celów badawczych, dzięki czemu są one szerzej dostępne.

Badanie aktualnych beneficjentów MedicareBadanie aktualnych beneficjentów Medicare (Medicare Current Beneficiary Survey, MCBS) jest ciągłym, wielofunkcyjnym badaniem reprezentatywnej próby populacji Medicare. Głównym celem MCBS jest określenie wydatków i źródeł płatności za wszystkie usługi, z których korzystają beneficjenci Medicare.

• Narodowe Badanie Zdrowia i Odżywiania (NHANES)
  • National Health and Nutrition Examination Survey (NHANES) jest programem badań mającym na celu ocenę stanu zdrowia i odżywiania dorosłych i dzieci w Stanach Zjednoczonych. Badanie jest unikalne, ponieważ łączy w sobie wywiady i badania fizykalne.
  • Krajowe badanie wydatków na opiekę medyczną

Badanie Panelowe Wydatków Medycznych (Medical Expenditure Panel Survey – MEPS) jest zestawem zakrojonych na szeroką skalę badań rodzin i osób indywidualnych, ich dostawców usług medycznych oraz pracodawców w całych Stanach Zjednoczonych. MEPS jest najbardziej kompletnym źródłem danych na temat kosztów i korzystania z opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia zdrowotnego.

• Krajowe Centrum Statystyk Zdrowotnych
  • Bogate źródło danych i statystyk dotyczących zdrowia na różne tematy.
  • Nawigator danych CMS
  • Centrum Usług Medicare i Medicaid – badania, statystyki, dane i systemy
  • Krajowe badanie trendów w zdrowiu i starzeniu się (NHATS)

NHATS jest badaniem beneficjentów Medicare w wieku 65 lat i starszych. Badanie prowadzone jest przez Bloomberg School of Public Health Uniwersytetu Johnsa Hopkinsa, dane zbierane są przez Westat, przy wsparciu National Institute on Aging.

Apteka szpitalna

Farmaceuci szpitalni pracują w szpitalnych usługach farmaceutycznych należących do MOH, jak również w sektorze prywatnym. Farmaceuci pracują w tej dziedzinie są odpowiedzialni za wydawanie leków, testowanie jakości, formułowanie i re-formułowanie form dawkowania, monitorowanie i raportowanie bezpieczeństwa leków oraz przygotowywanie budżetów na leki. Są one również odpowiedzialne za przechowywanie leków i planowania ilości leków dla swoich szpitali.