Strony internetowe Elbląg

Kategoria:

Opis

Lumina Studio jako kreatywna agencja interaktywna projektuje responsywne witryny internetowe dla klientów biznesowych i mniejszych firm. Wszystkie strony internetowe Elbląg bazują na dedykowanym systemie CMS. W rezultacie, wdrożenie zmian na stronie jest prostsze, a na dodatek klient może robić wszystko samodzielnie. Oczywiście, od początku eksperci z Lumina Studio wprowadzają klienta we wszystkie detale. Co więcej, agencja specjalizuje się w wykonywaniu sklepów www, a także w internetowych działaniach marketingowych. Zwykle z kolei klienci zgłaszają się do programistów oraz grafików celem stworzenia strony, która będzie wizytówką ich interesu.

Każda strona opiera się wobec tego zarówno na standardach, jakie są ważne w Internecie, jak i dostosowana jest do specyfiki branżowej. Pewne jest, że internauci, jacy znajdą się na konkretnej stronie będą zachęceni do tego, by z firmą zapoznać się bliżej. Strony projektowane są w zgodzie z zasadami SEO, a więc będą doskonale odczytane przez roboty Google. Wszystkie strony są modne i cechuje je innowacyjny design. W panelu CMS można wygodnie samodzielnie edytować treści. Można też rozporządzać stroną, modyfikować ją, czy też kontrolować bez kłopotu.

Projektanci robiący strony w agencji Lumina doskonale są zorientowani w tym, że do 70% ruchu na witrynach internetowych wywodzi się z urządzeń mobilnych. Z tego względu, witryny responsywne można wyświetlać na smartfonach, czy na tabletach bez żadnych trudności. Nie bez znaczenia jest także prędkość działania każdej witryny. Zagwarantowane jest, że potencjalny klient z pewnością nie będzie poirytowany. Klienci cenią też to, że witryny zaoferowane przez agencję Lumina są uposażone w liczne funkcji takich jak: mapy, galerie, czy formularze. Z uwagi na modułową strukturę nowej strony, można ją dowolnie rozbudować.

X