Portal informacyjny i ogłoszeniowy dla mieszkańców Nowego Sącza

Kategoria:

Opis

NowySacz.pl to serwis informacyjny oraz z ogłoszeniami dla mieszkańców Nowego Sącza oraz dla przyjeżdżających. Wszystkie posty publikowane są cyklicznie oraz dotyczą wielu typów eventów. Jeżeli użytkownik Internetu zapisze się do subskrypcji to będzie jeszcze bardziej szczegółowo doinformowany o tym, co ma miejsce w Nowym Sączu. Często odwiedzanym działem jest dział Ogłoszenia. Z równą częstotliwością przeglądane są także aktualności. Kolejno sprawdzane są eventy, kulturalne i sportowe.

Wiele internautów ogląda galerie ze zdjęciami z poszczególnych eventów. W dziale wideo można natomiast zapoznać się z nagraniami z przeróżnych imprez kulturalnych. Warto zaznaczyć, że założenie konta pozwala nie tylko na dodawanie anonsów a także pozwala zaglądać do swoich dodanych w przeszłości ogłoszeń. Internauci wymieniają się komentarzami z pozostałymi użytkownikami. Aby natomiast znaleźć ogłoszenie co do tego, co w danej chwili nas ciekawi, wystarczy wpisać frazę w lupkę. Ogłoszenia dodane są w kategoriach: Motoryzacja, Nieruchomości, Praca, Dom i Ogród, Elektronika, Moda, Zwierzęta, Dla dzieci, Rękodzieło, Sport i Hobby, Muzyka i Edukacja, Usługi i firmy, Ślub i wesele, Nowy Sącz się dzieli – wymiana bezgotówkowa, Oddam/OgłoszenieSzukamWydarzenie. Funkcja przeglądania archiwów z wcześniejszych wydarzeń mających miejsce w Nowym Sączu jest również możliwa do zrealizowania. Można także pogłębiać relacje za pomocą Facebooka, Twittera, Instagrama albo Youtube’a.

Można komentować wydarzenia w których brało się udział oraz wymieniać spostrzeżeniami z pozostałymi osobami biorącymi udział w wydarzeniach. Najistotniejsze zaś jest to, że dzięki działowi takiemu jak darmowe ogłoszenia nowy sącz można stale wymieniać się informacjami co do kupowania poszczególnych rzeczy albo korzystania z określonych usług. Duża wszechstronność tematyczna sprawia, że każdy wyszuka to, czego poszukuje oraz może coś dodawać w kategorii, jaka go interesuje.

X