Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Chorwacja – tanie oraz interesujące miejsce wyjazdu dla rodaków

Opis

Pomimo zastoju gospodarczego, specjalizacja turystyczna trzyma się nieźle – w 2019 roku na zagraniczne wczasy wyjechało nieomalże 5 mln naszych rodaków. Polacy najchętniej wyjeżdżają nad Bałtyk oraz do Grecji. Także wakacje w Chorwacji stają się coraz atrakcyjniejsze – wybiera je ok. 10 % urlopowiczów. Ten kraj łączy się z błogim odpoczynkiem na plaży oraz wypływaniem w ciepłych wodach Adriatyku. Urlop w tym śródziemnomorskim regionie to atrakcja dla podróżników – wspaniała kuchnia, bogata architektura oraz gwarancja słonecznej aury w sezonie.

Coraz to więcej biur podróży proponuje zorganizowane eskapady do Chorwacji, po największej części do Istri, najpopularniejszego kurortu. Mimo to letnicy są w stanie samodzielnie zaplanować swój odpoczynek w tym pełnym wdzięku miejscu. Bilety lotnicze to koszt rzędu 300 – 400 zł (zależnie od pory roku). Na miejscu nie ma problemu z odnalezieniem osobistego noclegu. Kwatery to rozwiązanie dla ludzi wypatrujących tańszej opcji.

Polacy nieraz wybierają ten kraj jako cel własnej wakacyjnej podróży, że względu na względnie bliską odległość od stworzonego przez nas. Dla bardziej wymagających urlopowiczów (również z zasobniejszym portfelem) dobre będą apartamenty o podwyższonym standardzie. Chociaż pod pojęciem apartamenty kryją się także w pełni wyposażone mieszkania, z klimatyzacją i wieloma innymi udogodnieniami – my rekomendujemy natomiast Nieruchomości w Chorwacji realestate-honeste.com. Wybierając apartament należy zwrócić uwagę na jego lokalizację – w końcu urlop przy głośnej ulicy to na pewno nic przyjemnego. Nocleg w wydzierżawionym apartamencie to również szansę samodzielnego preparacje posiłków w słusznym dla turysty czasie – brak odgórnie ustalonych godzin upraszcza zaplanowanie aktywnego dnia poza hotelem. Jak dostrzega się, możliwości zorganizowania jest dużo. Należałoby je szczegółowo rozważyć, żeby w czasie podroży swojsko spędzić swój czas.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
X