Sprzęgła wychylne możliwe do zastosowania w licznych dziedzinach przemysłowych

Kategoria:

Opis

Sprzęgła wychylne możliwe do użycia w licznych dyscyplinach przemysłu oferuje zakład Tekmat. Oferta obejmuje produkty wyprodukowane przez wiodących producentów europejskich. Konkretne przeguby dopasowane są do dowolnych mocy obrotowych i uposażone są w odpowiednie łożyska nie mające ruchomych elementów pośredniczących lub w łożyska igiełkowe. Podczas doboru poszczególnych towarów wśród tekmat.pl należy kierować się nie tylko wielkością przekazanego momentu obrotowego, ale dodatkowo warunkami wykorzystania do jakich zaliczają się: wielkość chwilowego uderzenia, wymiar kąta, bądź ilość wykonanych obrotów. Kiedy kupujący ma jakiekolwiek pytania w trakcie zakupów to może skorzystać z rad wykwalifikowanego pracownika Tekmat.

Przeguby Cardana stosowane są do złączenia dwóch wałów napędowych, jakie mogą nie znajdować się przy sobie na osi. Abstrahując od ułożenia, sprzęgła wychylne gwarantują doskonałe przeniesienie momentu obrotowego przy sporych prędkościach obrotowych przez część maszyny wokół walca obracającą się wokół własnej osi i przeguby. Sprzęgła wychylne, udostępnione w punkcie sprzedaży Tekmat cechują się bezgłośną pracą, dobrą ceną oraz zredukowanym tarciem. Ich wysoka dokładność wytworzenia zagwarantuje późniejszą niezawodność wykorzystania. Posiadające idealne parametry jakie wykazują sprzęgła wychylne wpływają na spore wyniki sprzedażowe. Z szczegółowym ich zestawieniem, parametrami technicznymi oraz charakterystyką można zaznajomić na stronie Tekmat.

Połączenia mogą być w prostej linii albo mogą odbywać się pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Wszystkie sprzęgła wychylne nadają się do trybu: maksymalnie trzystu obrotów na minutę, max tysiąca obrotów na minutę albo max czterech tysięcy obrotów na minutę. Sprzęgła wychylne mogą być wyprodukowane ze stali: zwykłej, nierdzewnej, ocynkowanej, chromowanej, oksydowanej, kadmowanej lub niklowanej. Otwory w nich mogą przybierać różną formę: okrągłą, okrągłą z rowkiem na wpust lub z otworem kwadratowym albo sześciokątnym.

X