Płyty trapezowe

Kategoria:

Opis

Techplast to profesjonalny dystrybutor tworzyw sztucznych, wykorzystywanych w branży budowlanej. Bogato uposażony zasób produktów jest w stanie dostarczyć tworzywa takie, jakich potrzebuje konsument. Szybkie zrealizowanie zamówień i bardzo dobra obsługa konsumentów też są godne zauważenia. Najwyższej jakości towary dostarczane są w całej Polsce. Poza doradzaniem technicznym klienci doceniają też konkurencyjne ceny. Wybranym z tworzyw stosowanych w branży budowniczej jest poliwęglan komorowy, wykorzystywany do budowania przeróżnych przeszkleń.

Można go w związku z tym stosować na zadaszenie obiektów sportowych, ogrodów zimowych, tarasów, czy do budowy wiat na przystankach. Bardzo dobrze wyprzedaje się także poliwęglan lity, pozostający idealną alternatywą dla szkła. Przedsiębiorcy z rynku budowlanego z ochotą go kupują, gdyż jest to materiał wręcz nie do zdarcia, dwa razy lżejszy od szkła i mniej więcej dwieście razy w większym stopniu odporny na uszkodzenia. Można go więc stosować wszędzie, gdzie liczy się ogromna wytrzymałość.

Następnym, godnym zauważenia produktem z katalogu są płyty trapezowe z polichlorku winylu, czyli wytrzymałe a także specjalnie wyprofilowane płyty. Ich wykorzystanie jest wszechstronne, gdyż można je wykorzystać do zadaszania wielu obiektów, ale też do doświetleń na systemach dachowych. Do prac wykończeniowych będą nadawały się z kolei płyty włóknisto – cementowe, czy też płyty warstwowe Cosmotech. W budownictwie przemysłowym polecane są pasy z miękkiego polichlorku winylu, ze specjalnie zaprojektowanym systemem montażowym. Promowane w Techplast https://techplast.group/pl/prod/branza-budowlana/plyty-trapezowe-z-pcw-i21 są również podwójnie utwardzane płyty HPL a także płyty kompozytowe, jakie można w dowolny sposób uformować.

Wszystkie produkty, jakie da się kupić w Techplast są dokładnie opisane, wobec czego nie będzie trudności z tym, by podjąć decyzję, co zakupić. Podane informacje techniczne od razu pozwolą podejmować decyzję, czy konkretne tworzywa spełnią nadaną im funkcję w pracach na placu budowy, stolarskich albo remontowych.

X