Wiarygodny skup aut starszej daty za pieniądze w Gdańsku

Kategoria:

Opis

Wiarygodny zakup pojazdów starszej daty za pieniądze w Gdańsku oferuje stacja demontowania aut RAAN. Wszystkie umowy są gotówkowe. Sam etap likwidacji pozostaje bezpieczny dla środowiska {naturalnego|przyrodniczego i dotyczy aut niedopuszczonych do użytkowania. Polecana przez wojewodę pomorskiego stacja demontowania samochodów jest równocześnie uczestnikiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów FORS, aktywnie uczestnicząc w działaniach na rzecz recyklingowania pojazdów w Polsce. Długoletnie doświadczenie w branży sprawia, iż raankasacja.pl – skup aut gdańsk jest zakładem rekomendowanym. Marka RAAN może pochwalić się niemałym zaufaniem na równi pośród klientów prywatnych, jak i firm. Wszystkie świadczenia są przeprowadzane zgodnie z przepisami prawa i przebiegają bez problemu.

Zanim natomiast samochód kupiony trafi do dalszej sprzedaży, o ile nie będzie poddany kasacji to jest poddawany dokładnemu przeglądowi. Ponadto, udzielana jest gwarancja na zamienne części. Kupowane są pojazdy osobowe, ciężarówki, autobusy a także motory. Pracownicy RAAN odbierają auto od klienta, robiąc na miejscu nieodpłatną wycenę. Po jej dokonaniu właściciel pojazdu podejmuje decyzję, czy chciałby odsprzedać samochód.

Transakcja sfinalizowana jest umową kupna – sprzedaży, a wpłatę zleceniodawca otrzymuje bądź gotówkowo bądź robiąc przelew. Pojazdy kupowane są nie tylko od klientów prywatnych, ale też od przedsiębiorstw z wielu branż oraz korporacji taksówek. Skupowane przez RAAN są pojazdy wielu marek oraz w przeróżnym stanie użytkowania. Na witrynie www firmy można zapoznać się z dokładnym profilem funkcjonowania marki oraz terenem jej działalności. W rezultacie klienci są lepiej zorientowani w tym, jak toczą się konkretne transakcje. To pomaga im również nabrać ufności do RAAN, abstrahując z jakiej określonej usługi chcą tam skorzystać w niedalekiej przyszłości.

X