Pompa zawieszenia w164

Kategoria:

Opis

Perfekcyjnie zorganizowany handel częściami, z jakich korzysta się w branży motoryzacyjnej to walor firmy Limak. Dystrybucja prowadzona jest zarówno w punkcie stacjonarnym, ale też w Internecie, dlatego z katalogu sprzedażowego mogą zrobić użytek konsumenci na obszarze całego kraju. Ogromnym udogodnieniem jest to, że można jeszcze przed zrobieniem zakupów korzystać z pomocy działu technicznego. Doświadczeni ekspedienci za każdym razem doradzą, które spośród produktów takich jak pompa zawieszenia w164 opłaca się dobrać, by być całkowicie usatysfakcjonowanym.

Firma funkcjonując od 2008 roku za priorytet wyznaczyła to, aby spełnić wymagania nawet wyjątkowo rygorystycznych konsumentów. Z tego powodu stale rozszerzana jest oferta, skierowana zarówno dla klientów indywidualnych, ale też przykładowo do przedsiębiorców posiadających warsztaty samochodowe. Z uwagi na wzorcowo zorganizowaną działalność, od 3 lat Limak jest wyłącznym polskim dystrybutorem firmy AMK.

Poza sprzedażą, kolejną specjalnością zaprezentowanej firmy jest regeneracja elementów kontrolujących pracę sprężyn Airmatic, czyli kolumn zawieszenia oraz miechów pneumatycznych przy wykorzystaniu fabrycznie nowych części zamiennych do samochodów marki Mercedes a także Audi. Limak można zlecać również regenerację amortyzatorów hydraulicznych Mercedesa ABC. Doświadczeni mechanicy diagnozują oraz naprawią kompleksowo systemy zawieszenia pneumatycznego, przy użyciu zadedykowanego osprzętu serwisowego. Wszystkie oceny są poprawne, a naprawy efektywne.

Z tego powodu okres postoju w warsztacie często nie przekracza 60 minut. Jest to efektem tego, że na miejscu umieszczone są potrzebne elementy potrzebne do naprawienia, do jakich zaliczają się: amortyzatory, kompresory, listwy rozdzielające, czujniki a także wtyczki. Szeroka działalność i ciągłe podnoszenie zakresu umiejętności przez pracowników firmy przyczyniają się do tego, że Limak jest marką znaną na rynku. I trend taki będzie się utrzymywać.

X