Walory zrobienia użytku z programu partnerskiego Seltu

Kategoria:

Opis

Walory skorzystania z programu partnerskiego Seltu dosyć mocno przekonują rodzimych producentów do tego, aby w dziedzinach biżuteria program partnerski nawiązać współpracę dokładnie z taką firmą. Seltu prezentuje bowiem sieć stałych, zaufanych klientów. Dodatkowo, pomaga w uruchamianiu punktów dealerów. Jeżeli producent tego wymaga, to może także oczekiwać na to, że specjaliści wykonają dla niego atrakcyjną stronę online. Progres przez handel wirtualny ma miejsce na prostych zasadach, co także jest warte podkreślenia.

Wytwórca musi mieć pewność, że oferując coś, co wywodzi się bezpośrednio z produkcji dzieli się zyskami z klientami. Seltu prosperuje w oparciu o innowacyjne segmenty programowania, czyli można oczekiwać, że wszystko tutaj jest zgodne z bieżącymi ustaleniami na rynku. Praca oraz rozwój we wskazanej firmie jest dla licznych specjalistów okazją na podwyższenie prestiżu pracowniczego, czyli skorzystają nie tylko wytwórcy. Każda marka, jaka będzie uczestniczyć w projekcie przekaże 1% obrotu netto na rozwój platformy Seltu.com. Wszystko odbywa się w oparciu o dostępne dla wszystkich głosowanie online, a każdy z podmiotów posiada jeden głos. Dlatego pracownicy i partnerzy biznesowi są przekonani, że wszystko przebiega w zgodzie z prawem. Sam projekt ma na celu utworzenie konkurencji dla zagranicznych przedsiębiorstw, przy wykazaniu jak ogromną moc mają pochodzące z Polski marki.

Z uwagi na tak spójne działanie Seltu uzyskała już dużo certyfikatów i wyróżnień. Warto zaznaczyć, że firma funkcjonuje też charytatywnie, gdyż umożliwia producentom, prosumentom, partnerom i dealerom przyłączanie do akcji charytatywnych. Seltu.com przeznacza również 1% na fundację akogo.pl. Wszystkie informacje do kontaktu firmy podane są na stronie online. Żeby podjąć współpracę jako partner biznesowy albo producent wystarczy zarejestrować się na stronie Seltu, przez specjalnie zaprojektowany kwestionariusz zgłoszenia. Pracownik Seltu w krótkim czasie oddzwoni, prezentując wszystkie informacje o tym jak przebiega współpraca.

X