Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

O czym trzeba pamiętać przy wyborze garnituru

Kategoria:

Opis

Znalezienie dobrego garnituru wcale nie jest taką łatwą rzeczą, jak się może wydawać. Duża ilość mężczyzn nie zwraca na to zbyt dużej uwagi, dlatego też często marynarki albo są zbyt opięte, albo mało ładnie na nich wiszą. Dlatego też przy takim zakupie należy się odpowiednio zabrać, przede wszystkim znajdując jakiś sklep, w którym można będzie liczyć na fachową poradę. Jeśli ktoś się na tym naprawę dobrze nie zna, to kupowanie samemu garnituru to nie jest dobry pomysł, ponieważ wielu tematów po prostu się nie zauważy. Jedną z najważniejszych spraw przy takim wyborze jest dobre dopasowanie spodni i marynarki do sylwetki.

Dlatego też niejednokrotnie rozmaitych modeli trzeba będzie wiele przymierzyć, zanim się natrafi ostatecznie na ten właściwy. Według wielu stylistów to dopasowanie właśnie jest najistotniejsze sprawą, a nie dodatki, kolor czy materiał. Marynarki najczęściej występują w dwóch różnych wersjach, czyli dwurzędowej i jednorzędowej. Modele jednorzędowe lepiej nadają się dla krępych mężczyzn, gdyż optycznie wyszczuplają sylwetkę, za to dwurzędowe zdecydowanie lepiej leżą na panach szczuplejszych. Bez względu jednak na rodzaj taka marynarka musi zostać dopasowana bardzo dobrze do sylwetki.

Po założeniu powinna przylegać dobrze do ciała, bez żadnego widocznego odstawania. Długość całkowita dobrana być powinna w taki sposób, aby przy opuszczonych rękach kończyła się równo z wyprostowanym kciukiem. Istotne również jest to, aby rękawy w całości nie zakrywały rękawów koszuli, a były około 1-2 cm krótsze. Analogicznie należy dopilnować długości spodni, z kolei one muszą w mniej więcej 2/3 zakrywać buty. Jeżeli interesować kogoś będzie zakup garnituru, to sprawdzić może ofertę firmy Dastan. W jej internetowym sklepie, działającym pod adresem https://sklep.dastan.pl/pol_m_Garnitury-237.html można znaleźć szeroki wybór modeli na wszystkie okazje. Do zamówienia więc będą klasyczne i nowoczesne dastan garnitury dla mężczyzn o różnych sylwetkach, jak też różne garnitury damskie dastan.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
X