Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie wady i zalety mają ubrania uszyte z prawdziwego jedwabiu

Kategoria:

Opis

Atłasy i koronki to odwieczny atrybut kobiecego stylu. Obie te tkaniny są naprawdę subtelne i stylowe. Duża część pań lubi dotyk bardzo śliskiego materiału, delikatnie połyskującego w świetle i miękko spływającego po ciele. Naturalny jedwab ma tę niezaprzeczalną cechę, że w kontakcie ze skórą daje odczucie chłodu. Dlatego od dekad jest jednym z cenniejszych odzieżowych materiałów. Idealnie się sprawdza letnią porą. Tworzy się z niego zmysłowe sukienki i spódniczki, zalotnie falujące przy chodzeniu. Nadaje się też bardzo dobrze na długie, ultrakobiece suknie, doskonałe na wielką galę czy imprezę firmową.

Delikatne fale, lekko spływające wzdłuż ciała będą się zmysłowo poruszać wraz z każdym ruchem. Podkreślają bardzo dobrze grację kobiecej sylwetki. Z pewnością uszyta z tej tkaniny kreacja nie zostanie niezauważona. Ale jednak jest jeden kłopot, naturalny jedwab jest materiałem dość drogim. Kolejnym utrudnieniem jest to, że tkanina ta bardzo łatwo się gniecie. Dlatego niezbyt często spotyka się zwykłe ubrania w całości uszyte z naturalnego jedwabiu. Jednak naprawdę warto poznać ten materiał, choćby w najmniejszym wydaniu. Nawet tak drobny drobiazg, jak apaszka jedwab czy jedwabna gumka do włosów często sprawią, że jakaś kobieta poczuje się wyjątkowa. Dotyk tej tkaniny to namiastka wyjątkowego luksusu. Bardzo ładnym zamiennikiem okazuje się satyna. Dzięki bardzo podobnej połyskliwości i delikatności nazywana też jest często jedwabiem sztucznym. Głównie z tego powodu, że jest lejąca prawie tak samo jak jedwab i bardzo podobnie się układa na sylwetce.

Satyna jest równie wygodna do noszenia i delikatna. Jest oczywiście sporo tańsza od jedwabiu. Jej mankamentem jednak jest mniejsza odporność na mechaniczne uszkodzenia. Ale przeważnie szyje się z niej eleganckie elementy garderoby oraz bieliznę czy pościel. Delikatny splot chłodzi podobnie jak jedwab. Jest także wygodna w noszeniu i tak samo przewiewna. Lekka i elegancka pościel lub satynowa piżama to wspaniałe rozwiązanie w cieplejsze dni lata. Daje ochłodę i doskonale sprawdza się podczas długich nocy spędzonych w wygodnym łóżku.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
X