Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Proces wydawania książek oferowany w Ef Ef

Kategoria:

Opis

Proces publikowania podejmowany w Ef Ef jest wyjątkowo starannie przygotowany i w szczegółowych zamiarach bardzo dokładnie dostosowany do wymagań autora, a więc osoby, która planuje bez komplikacji wydawać książkę. W pierwszej kolejności, Ef Ef będzie zajmować się redagowaniem oraz korektą językową. Jeśli zaś autor przystanie na poprawki, miejsce ma następny w kolejności etap, a więc wykonanie projektu okładki i projekt szablonu składu.

Eksperci, jacy tym się trudnią, zadbają o to, by zawartość i obwoluta były ze sobą spójne. Następnie zacznie się złożenie pozycji książkowej: dodanie tekstu do szaty graficznej, umieszczenie ilustracji a także dopasowanie innych kwestii powiązanych z edycją. Po tym z etapów ma miejsce korekta techniczna, mająca za zadanie skontrolować, czy w czasie składu z przekładem nie wydarzyło się nic negatywnego. Potem specjaliści będą zajmować się modyfikacją do formatu mobilnego, jeżeli planowane jest wydanie publikacji online. Nastąpi również przyszykowanie plików do wydrukowania. Etapy na końcu to: wydruk i doręczenie, jak i utworzenie oraz wydrukowanie środków promocyjnych.

Eksperci zajmą się też dystrybucją publikacji książek, o ile klient będzie posiadać to życzenie. Dokładny opis na temat tego, na co można liczyć w obrębie https://ef-ef.pl/ebooki/ znajduje się na witrynie online. Dodatkowo można o wskazówki zapytać ekspertów z Ef Ef. Klienci, jacy chcieliby doinformować się, ile mniej więcej będzie wynosił koszt publikacji, mogą to robić, wypełniając formularz z kalkulatorem wydawniczym. Po zaakceptowaniu wyceny mają miejsca świadczenia, z których można skorzystać. Będą to: redagowanie, korekta językowa, korekta techniczna, ręczne naniesienie dyspozycji dla osoby która będzie zajmowała się łamaniem publikacji, złożenie i łamanie publikacji, wykonanie projektu układu graficznego książki, wykonanie projektu oprawy, konwersja do książki elektronicznej i wydruk.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
X