Opcja zamówienia Save The Date do zaproszeń ślubnych

Kategoria:

Opis

Możliwość zamówienia zarezerwuj datę do zaproszeń ślubnych to coś, czego można oczekiwać, gdy nawiązuje się współpracę z firmą Margo & Bees. Każdy kto poszukuje oryginalnego, estetycznego i perfekcyjnie prezentującego się pomysłu na informowanie rodziny oraz przyjaciół o terminie wesela może wybierać karty magnetyczne zarezerwuj datę z przygotowanego katalogu albo może zdecydować się na składanie zlecenia indywidualnego.

Kartki takie mogą być zrobione z dowolnych materiałów i nawiązywać do motywu ślubnego. Bardzo ochoczo przez przyszłe Pary Młode wybierane są magnesy na lodówkę. Nie tylko są zręczne, ale też wyróżnią się na tle podstawowej papeterii.

Znacznie więcej osób decyduje się na zarezerwuj termin i trzeba przyznać, że jest to faktycznie idealne rozwiązanie. Konsumenci mogą dobierać wśród drewnianych kartek i magnesów, wobec czego dopasują coś we własnym guście. Save The Date wykonane są w licznych stylach: rustykalnym, boho, glamour i pozostałych. Dzięki temu każdy ma szansę dopasować coś w swoim guście. Specjalną opcją w ofercie są kartki z fotografiami Narzeczonych.

Daty na Save The Date mogą być zapisane w oryginalny sposób: wygląd liter, wzornictwo oraz wybarwienie narzeczeni wybierają samodzielnie. Prezencja daty będzie wprost taka, jak wymaga tego konkretna para. Będzie też w wybranym przez wyznaczone osoby stylu. To wszystko oddziałuje na niebanalność prezentowanych rozwiązań. Równocześnie do Save The Date można domawiać wedding invitations, żeby otrzymać harmonijny komplet. Niestandardowe zaproszenia są idealną papeterią ślubna. Mogą mieć formę mniejszych kartek lub rozbudowanych zaproszeń. O finalnym designie decydują zamawiający. Do każdego zaproszenia dodawana jest koperta.

Samodzielnie wykonane kartki z datą zaślubin wyglądają nietuzinkowo. Z taką papeterią dzień ślubu będzie wielkiej rangi i wyróżni się wśród pozostałych dni. Dlatego wskazana pracownia jest rekomendowana.

X