Najwyższej jakości kable HDMI 2.0 FiberPro

Kategoria:

Opis

Najwyższej jakości światłowodowe kable FiberPro gwarantują najlepsze efekty, abstrahując od tego, jaka jest długość przewodu. Optyczny kabel hdmi 2.0 oraz kabel hdmi 4k wypełniają wszystkie wymogi, jakie są konieczne przez specyfikację HDMI 2.0b. Z tego względu spełniają one całkowitą i bezstratną przepustowość 18 gigabit na sekundę, jak i transfer sygnału UHD 4K 4:4:4 60 Hz. Przewody HDMI FiberPro mogą przesyłać w idealnym stanie sygnał audio oraz wideo bez obniżenia jakości, niezależnie od długości. To największy atut tego typu kabli. FiberPro wysyła wszystkie sygnały w obrębie standardu UHD oraz specyfikacji HDMI na ogromne odległości. Jeszcze przed oddaniem do użytku przewody tego typu są dwukrotnie przetestowane, już na poziomie produkcji.

Testy mają miejsce pod względem prawidłowego przesyłania sygnału 18 Gbps, a kabel testowany jest wyjątkowo wymagającym sygnałem. W efekcie, tak samo klienci, jak i instalatorzy mają gwarancję, że przewody zdały rygorystyczną kontrolę jakości. Dobrze będzie zdecydować się na kupno kabla FiberPro, o ile komukolwiek będzie zależało na szybkości oraz sprawności konkretnej emisji. Rosną de facto wymagania a propos wysyłania sygnału o ogromnej liczbie danych. Standardowe kable HDMI mają kłopot z wysyłaniem sygnału 18 gigabit na sekundę już przy odległości 5 metrów. To dokładnie FiberPro jako jeden z niewielu przewodów przesyła pełny sygnał w ramach charakterystyki HDMI 2.0b na odległość do 50 metrów.

Dlatego, zaopatrując się w taki kabel, niezależnie od oferowanej długości można mieć gwarancję, że przewód przesyła w idealnym i perfekcyjnym stanie nawet najbardziej wymagający materiał 4K do telewizora oraz do projektora. Standardowe przewody z miedzi do wysyłania sygnału o najwyższej przepływności domagają się żył o sporym przekroju. Sprawia to, że przewód HDMI jest ciężki i mało sprężysty. W rezultacie, powstają trudności przy układaniu okablowania w zabudowie, ścianach, bądź peszlach. FiberPro jest natomiast giętki, a także bardzo dobrze ułoży się, nawet w najcięższych warunkach. Spora przepustowość przewodu pozwoli robić użytek z niego przez długi czas.

X