Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jak podłączyć Ledy?

Opis

Taśma LED jak podłączyć? Zadanie nie musi być wcale trudne. Najpierw jednak wybierz odpowiednią taśmę ledową. Najczęściej wybieraną są te a napięciem 12V.

Taśma LED. Podłączamy ją

Najpierw zacznij od listew ledowych. Trzeba je przykleić do właściwego profilu aluminiowego. Najczęściej paski ledowe mają obustronną taśmę klejącą. Wcześniej należy ją oderwać i w dalszej kolejności dokładnie i precyzyjnie nałożyć na pasek LED, tam, gdzie jest jego profil. Zanim tego jednak dokonasz, dokładnie wyczyść i odtłuść miejsce, w którym będziesz kleić. Potem trzeba podłączyć taśmę LED do zasilacza. Wiele zależy od wybranego zasilacza. Wystarczy samo przylutowanie. Następnym krokiem jest przymocowanie profilu tam, gdzie ma on pełnić rolę oświetlenia. Na sam koniec pozostaje już tylko podłączenie całej instalacji do prądu, żeby cieszyć się nowo zainstalowanym i porządnym oświetleniem. Prawda, że podłączenie taśm ledowych jest proste. Sam się uporasz z tym zadaniem. Nie potrzebujesz porady i pomocy specjalisty.

X