Foremki drewniane do pasztetów

Kategoria:

Opis

Firma Elwit działa od 2005 roku. Propozycja handlowa zawiera trzy kategorie. Zaliczają się do nich: produkowanie foremek zrobionych z drewna i papierowych, produkcja wkładów oraz form papierowych do pieczenia, wyplatane zestawy podarunkowe. Wszystkie produkty wykonane są z cienkościennych foremek drewnianych. Tworzywa do wytwarzania uzyskiwane są z terenów hodowli certyfikowanych szkółek, przynależnych do Polskich Lasów Państwowych. Z tego powodu akcentowane jest to, jak ogromną uwagę Elwit kładzie do ekologii.

Poza wymienionymi towarami można w sklepie nabywać samodzielnie wyplatane koszyki, obszywane materiałem. Mogą być otwarte bądź z przykryciem. Idealnie nadają się do przygotowywania upominkowych zestawów sklepowych. Naturalne opakowania najczęściej kupują wytwórcy ekologicznego jedzenia. Doceniają bowiem ich chałupniczy rys. Wszystkie elwit.pl – foremki drewniane do pasztetów zadedykowane są do wypiekania a także do przechowywania żywności. To towary biodegradowalne, posiadające najważniejsze certyfikaty jakości. Wzorcowo sprawdzą się w firmach cateringowych, lokalach gastronomicznych oraz w obiektach hotelowych. Przydadzą się zarówno przy serwowaniu potraw, ale i do wykonywania mini zestawów świątecznych dla klientów.

Na każdej foremce może być zaprojektowana indywidualna koncepcja wizualna. Funkcjonalne, ekologiczne i estetyczne foremki do licznych zastosowań są z chęcią wybierane przez przedsiębiorców, lecz też przez klientów indywidualnych. To, że jest okazja je wielozadaniowo używać w dużej mierze motywuje do kupowania. W związku z tym firma Elwit stale rozwija zakres działalności. Ma na celu sprostać wszystkim wymaganiom zleceniodawców, a w dodatku ekipa traktuje wykonywane zadania jako realizowanie zamiłowania z jakiej mogą skorzystać inne osoby. Każdy, kto ma zamiar zaopatrzyć się w ekologiczne oraz użyteczne produkty do żywności powinien przyjrzeć się dokładniej takiej działalności. Elwit to jedna z takich firm, która stawia na dynamiczny rozwój.

X