Osiedle nad Zalewem – nowa realizacja Lublin Development

Kategoria:

Opis

Osiedle nad Zalewem to bieżąca realizacja Lublin Development, jaka cieszy się ogromną renomą. Ogromnym atutem mieszkań jest położenie blisko zalewu Zembrzyckiego, w którym umieszczonych jest parę ośrodków wypoczynkowych, plaża, jak i udostępniona jest opcja wykonywania sportów wodnych. Informacje w temacie realizacji razem z informacjami kontaktowymi firmy znajdują się pod linkiem nowe mieszkania lublin i natychmiastowo można zobaczyć detale, jak i zarezerwować spotkanie z pracownikami firmy. Dokoła nowopowstałego osiedla znajduje się sporo sfer zielonych, co oznacza czystsze powietrze oraz oferuje wiele okazji do spacerów albo jazdy na rowerze.

W sąsiedztwie Osiedla nad Zalewem znajduje się las Dąbrowa, największy las położony w granicach administracyjnych Lublina. Osiedle nad Zalewem to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi. Blisko umieszczone są bowiem szkoła podstawowa a także przedszkole. Jest to także miejsce kameralne, w którym można odpocząć po ciężkim dniu pracy. Pomimo, że osiedle oddalone jest od centralnej części Lublina, umieszczone są w tym miejscu sklepy i pozostałe punkty usługowe, jakie ułatwiają standardowe życie. Położenie we Wrotkowie, czyli w dynamicznie rozwijającej się strefie Lublina to kolejny atut. Jest to miejsce dobrze skomunikowane z centrum, oddalone niecałe o kwadrans jazdy samochodem. Osiedle nad Zalewem to aż 130 mieszkań o wielkości od czterdziestu metrów kwadratowych, w kwocie niższej niż dwieście tysięcy złotych.

Osiedle składa się z czterech pięciokondygnacyjnych obiektów, których realizowane rozdzielone jest na cztery etapy. W każdym z etapów buduje się jeden blok. Budynki wyposażone są w windy, a całe osiedle dostosowane jest do osób niepełnosprawnych. W każdym budynku umieszczone są garaż podziemny z parkingiem a także komórki dla lokatorów. Wzdłuż drogi wewnętrznej zaprojektowano naziemne miejsca do zaparkowania. W centralnej części osiedla zaplanowano część rekreacyjną dla dzieci. Każdy obiekt ma po 65 funkcjonalnych jedno -, dwu -, trzy -, i czteropokojowych mieszkań.

X