Bogata propozycja produktowa w sklepie Machine Trade

Kategoria:

Opis

Kompleksowa propozycja produktowa w punkcie sprzedaży Machine Trade motywuje klientów z sektora budowlanego do tego, żeby zrobić zakupy bezpośrednio w tym punkcie sprzedaży. Sklep jest autoryzowanym przedstawicielem oferującym wibratory do betonu od producentów do jakich zaliczają się: Husqvarna, Bomag, Kreber, Tyrolit oraz Wacker Neuson, wobec czego można oczekiwać wysokiej jakości sprzętu oraz maszyn, jakie kupi się w konkurencyjnej cenie. Ponadto, zakupić można elektronarzędzia budowlane, jakie przydatne są na każdym placu budowy, jak i w domowym garażu.

Kompletny katalog produktów jest różnorodny równocześnie pod względem właściwości, ale też ceny. Wieloletnie doświadczenie w budownictwie, powoduje że pracownicy sklepu mogą posłużyć fachowym poradnictwem klientom, którzy interesują się propozycją sprzedażową. Ekspedienci nie tylko pomogą przy doborze konkretnej maszyny, bądź akcesoriów, ale także będą udzielać porad związanych z tym, jak zrobić użytek z określonych maszyn. Dostępny osprzęt budowlany to: agregaty malarskie, agregaty prądotwórcze, sprężarki powietrza, ubijaki stopowe, urządzenia do hydrauliki, urządzenia pneumatyczne, walce wibracyjne, wibratory do betonu, wiertnice diamentowe, zacieraczki do betonu, zagęszczarki gruntu, oczyszczacze oraz wentylatory, przecinarki, roboty wyburzeniowe, cyklinarki i polerki, frezarki oraz szlifierki do betonu, listwy wibracyjne, motopompy i pompy, myjki przewoźne, nagrzewnice, niwelatory oraz lasery, odkurzacze przemysłowe oraz osuszacze. Udostępniony jest również sprzęt oraz podzespoły takie jak: gąsienice gumowe, szybkozłącza, świdry i wiertnice, łyżki do koparek a także koła napędowe.

Klienci prywatni oraz przedsiębiorcy chętnie kupują elektronarzędzia: bruzdownice, klucze udarowe, młoty wyburzeniowe, młotowiertarki, odkurzacze przemysłowe, przecinarki do metalu, przecinarki tarczowe, szlifierki kątowe, ukośnice a także wiertarko – wkrętarki akumulatorowe.

X