Systemy drzwi przesuwnych dostępne w hurtowni Komandor

Kategoria:

Opis

Systemy drzwi przesuwnych udostępnione w hurtowni Komandor to wysokiej jakości części, zaliczające się do trwałych i modnych. Hurtownia Komandor sprzedaje także sporo pozostałych wyrobów, na równi dla klientów prywatnych, jak i dla właścicieli zakładów stolarskich. System Kallisto przeznaczony jest zwłaszcza do minimalistycznych wnętrz. Jego wszystkie elementy są ukryte, a więc nie wpływają na design drzwi.

Całość konstrukcji wygląda także lekko. System Winnipeg i Yoho chwali się niemałą popularnością od początku otwarcia sklepu. Profile wchodzące w jego skład wykonane są z trwałego stopu aluminium. System ten zaprojektowany jest do wypełnień ze szkła a także paneli z materiałów drewnopochodnych. W wózkach dolnych użyto rolki z łożyskami kulkowymi, wpływające na niezakłóconą pracę systemu przez długi czas.

Elementy składowe każdego systemu Komandor to: rączki, prowadniki górne, wózki dolne oraz domykacze gazowe. Ich dokładny opis umieszczony jest na stronie, a o ile ktoś interesuje się zakupem to może zamówić transport. Sklep oferuje także materiały drewnopochodne, służące do wykonania akcesoriów meblowych. Są to: blaty kuchenne, płyta akrylowa, płyta budowlana i płyta meblowa. W katalogu umieszczono też szkło: lustra i szyby VSG, szkło kolorowe COLORIMO oraz szkło ornamentowe.

Kategoria akcesoria meblowe zawiera: chemię i akcesoria montażowe, elementy konstrukcyjne, oświetlenie meblowe, prowadnice do szuflad, szuflady, uchwyty i wieszaki, wyposażenie garderoby oraz wyposażenie kuchni. Klienci mogą również wybierać fronty meblowe: szklane w ramkach aluminiowych OPAL, akrylowe, ramiakowe, firmy Wiech oraz dekoracyjne.

Wszystkie fronty dobrze się prezentują, są solidne i łatwe w utrzymaniu czystości. W działającej na terenie Śląska hurtowni można również zamawiać osłony grzejnikowe, jako element dekoracyjny. Szeroki asortyment sprawi, że każdy odnajdzie to, czego potrzebuje i co dopasuje się do wnętrz w jego mieszkaniu.

X