Doradztwo finansowe

SKU: PO0004 Kategoria:

Opis

Najbardziej opłacalne inwestycje w roku 2020

Sztuka oszczędzania pieniędzy w dużej mierze wiąże się również z umiejętnością pomnażania swojego kapitału. Aktywne oszczędzanie pozwala wykorzystać zgromadzone środki do generowania pasywnych dochodów. W ten sposób jesteśmy w stanie zyskać znacznie więcej, niż na oprocentowaniu lokaty lub konta. Jakie będą najbardziej opłacalne inwestycje w roku 2020?

Rynek nieruchomości wciąż kwitnie

Możemy zakładać, że w ciągu kolejnych dwóch lat będzie trwał boom na rynku nieruchomości. Opłacalne inwestycje na rok 2020 w głównej mierze skupiają się właśnie na tym obszarze rynku. Handel nieruchomościami, home staging, kupno gruntów. Są to najlepsze sposoby inwestowania dla osób z dużym kapitałem. Jeśli nie dysponujemy takimi pieniędzmi, możemy zainteresować się skupywaniem wolnych miejsc parkingowych na nowych osiedlach mieszkaniowych.

Zainwestuj w start upy!

Start up to nowy projekt, który poszukuje źródeł finansowania. W sieci możesz znaleźć platformy, które pozwalają Ci zainwestować swoje środki we wschodzące firmy. Chociaż spora część start upów kończy się porażką, ryzyko straty jest minimalne, ponieważ inwestorzy zwykle odzyskują swoje środki. Natomiast trafiona inwestycja w start up pozwala pomnożyć swój kapitał nawet o 20-30% w skali roku.

Handel banknotami kolekcjonerskimi

Taka forma inwestycji wymaga stałego poszerzania swojej wiedzy. Warto polować na nowe banknoty kolekcjonerskie oraz monety wypuszczane w małym nakładzie. Ich wartość w krótkim czasie może nawet kilkukrotnie zwiększyć swoją wartość. To samo tyczy się np. limitowanych edycji albumów muzycznych. Wartość kolekcjonerska to sprawdzony sposób na opłacalne inwestycje.

X